لوازم آرایشی

بهترین سنگ پای برقی

پا قلب دوم ما انسان‌ها است، به این دلیل که با راه رفتن خون توسط پاها به بالا پمپاژ می‌شود. حال اگر مشکلی برای پاهایمان رخ دهد و نتوانیم به درستی راه برویم؛ قلب دوم ما در خون رسانی به قسمت‌های بالایی بدن ناتوان می‌ماند. خشک شدن و ترک کف پا می‌تواند به مرور زمان مشکلات پوستی را برای ما ایجاد کند؛ به همین دلیل باید برای جلوگیری از این مشکل یک راه‌کار پیدا کنیم. استفاده از سنگ پا، می‌تواند خشکی‌های پوست را از بین ببرد و آن را نرم و لطیف کند.

در صورتی که از سنگ پا استفاده کنید، هیچ گاه با ترک پا روبرو نخواهید شد. اما استفاده از سنگ پا به شکل سابق دیگر جای خود را به سنگ پای برقی داده است؛ به این شکل هم کیفیت استفاده از سنگ پا بالاتر رفته و هم تأثیرگذاری آن به مراتب بیشتر از سنگ پاهای سنتی شده است. البته لازم به ذکر است که استفاده از سنگ پای برقی علاوه بر پیشگیری ترک پا، می‌تواند خشکی پا را هم بهبود ببخشد و اگر دچار ترک و خشکی در کف پاهایتان هستید استفاده از سنگ پای برقی می‌تواند بهترین راه درمان باشد.

1.سنگ پا برقی رمینگتون مدل CR4000

سنگ پای همراه

سنگ پا برقی رمینگتون مدل CR4000

از این سنگ پا می‌توانید به سادگی بر لایه برداری پوست خشک و سخت کف پا استفاده کنید. رول چرخان سنگ پا برقی رمینگتون مدل CR4000 نقش مهمی در جدا کردن بخش‌های خشک پوست از کف پا دارد. به علاوه آن وجود دو نوع رول که یکی از آن‌ها زبر و دیگری خیلی زبر است کمک بزرگی به لایه برداری پوست به بهترین شکل می‌کند. کابران سنگ پا برقی رمینگتون مدل CR4000 دغدغه‌ای برای تمیز کردن وسیله خود ندارند، زیرا یک برس برای پاکسازی دستگاه درون بسته بندی کالا قرار داده شده است.

سنگ پا برقی رمینگتون مدل CR4000 یک وسیله آرایشی همراه است و برای تأمین انرژی آن باید از باتری قلمی استفاده کنید.

البته گفتنی است که درون بسته بندی این کالا باتری قلمی موجود است. در صورتی که برای سوهان سنگ پا برقی رمینگتون مدل CR4000 مشکلی ایجاد شود به سادگی می‌توانید آن را تعویض کنید؛ لازم به ذکر است که سنگ پای اضافی درون جعبه این دستگاه وجود دارد.

 

اطلاعات سنگ پا برقی رمینگتون مدل CR4000

ابعاد23x17x10 سانتی‌متر
وزن410 گرم
سوهان اضافیدارد
سوهان قابل تعویضدارد
منبع انرژیدو عدد باتری قلمی (داخل جعبه موجود است)
سایر توضیحاتدارای رول چرخان ساینده برای جدا کردن پوست‌های خشک و مرده از کف پا
 دارای دو نوع رول زبر و بسیار زبر
 دارای برس پاکسازی
حدود قیمت سنگ پا برقی رمینگتون مدل CR4000۱۳۰/۰۰۰ هزار تومان
از کجا بخریم : سنگ پا برقی رمینگتون مدل CR4000

2. سنگ پا برقی هوم بیوتی مدل Insta Pedi

مقرون به صرفه

سنگ پا برقی هوم بیوتی مدل Insta Pedi

به سادگی می‌توانید از این وسیله استفاده کنید، فقط کافی است تا غلتک سوهان را روی پای خود بچرخانید تا پوست اضافی را بدون تیغ از روی پای شما از بین ببرد. همین سادگی در عمل‌کرد یکی از مزیت‌های بزرگ در سنگ پا برقی هوم بیوتی مدل Insta Pedi است. البته اگر اگر تصمیم دارید تا هزینه‌های خود را در خرید یک سنگ پای برقی کاهش دهید سنگ پا برقی هوم بیوتی مدل Insta Pedi یک گزینه بسیار مناسب است، زیرا قیمت آن در برابر کارایی که دارد بسیار مناسب است.

طراحی ارگونومیک سنگ پا برقی هوم بیوتی مدل Insta Pedi منجر شده تا این کالا در بخش لوازم آرایشی سبک دسته بندی شود. همچنین ایمنی بالای این کالا باعث شده تا خیال کاربران برای استفاده از این سنگ پا راحت شود، زیرا این وسیله بدون تیغه است و در هنگام استفاده هیچ‌گونه آسیبی به پای شما نمی‌رساند. سنگ پا برقی هوم بیوتی مدل Insta Pedi یک وسیله بهداشتی است و شما بعد از استفاده به سادگی می‌توانید آن را تمیز کنید تا برای استفاده بعدی آماده باشد.

اطلاعات سنگ پا برقی هوم بیوتی مدل Insta Pedi

ابعاد13 × 6 سانتی‌متر
کشور سازندهچین
حدود قیمت سنگ پا برقی هوم بیوتی مدل Insta Pedi۹۰/۰۰۰ هزار تومان
از کجا بخریم : سنگ پا برقی هوم بیوتی مدل Insta Pedi

راهنمای خرید سنگ پا برقی

بهترین مارک سنگ پا برقی : یوتیلیز (UTILYZE)، رمینگتون(Remington)

با توجه به توضیحات بالا اطلاعات زیادی در مورد سنگ پای برقی به دست آوردید اما همیشه فقط دانستن مشخصات کالای خریداری شده کافی نیست و شما باید نیاز خود را هم به خوبی بشناسید تا بتوانید با توجه به نیاز خود محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

  1. در ابتدا به پوست پای خود توجه کنید: آیا دارای پینه است؟ آیا پای شما پوسته کرده است؟ نیاز به لایه برداری در بخش‌هایی با پوست سخت دارید؟ یا این‌که با یک لایه برداری ساده هم می‌توانید بهبودی پوست خود را به دست آورید.
  2. پای شما و سنگ پای برقی: دوست دارید که بعد از استفاده از سنگ پای برقی پوست شما به چه درجه‌ای از لطافت برسد؟ به چه میزان تمایل دارید برای بهبودی پوست پای خود هزینه کنید؟

با پاسخ دادن به سوالات بالا می‌توانید سنگ پای برقی مورد نظر خود را خریداری کنید.

  • برخی از سنگ پاهای برقی برای جلوگیری از آسیب پوست پا ساخته شده‌اند به همین دلیل از قدرت کمتری برای لایه برداری برخوردار هستند اما برای خرید ارزان‌تر و مقرون به صرفه‌تر است.
  • در صورتی که پاهای شما پوسته کرده یا این‌که پینه بسته است و تصمیم دارید تا با استفاده از سنگ پای برقی اقدام به بهبود پوست پای خود کنید می‌توانید از سنگ پاهای برقی قوی‌تر استفاده کنید. این سنگ پاها گران قیمت‌تر از مدل‌های قبلی است.
  • اگر پینه و پوسته در بخش‌های مختلف پای شما رخ داده و نیاز دارید تا با سوهان‌های مختلف اقدام به لایه برداری پوست پای خود کنید بهتر است از مدل‌های بسیار قوی و با موتورهای دو سرعته استفاده کنید تا بتوانید پوست پای خود را بهبود ببخشید.

3. سنگ پا برقی هومدیکس مدل PED-1200-EU

لایه بردار کامل

سنگ پا برقی هومدیکس مدل PED-1200-EU

قدرت بالای سنگ پا برقی هومدیکس مدل PED-1200-EUباعث شده تا پوست‌های ضخیم کف پا را بتوانید به‌راحتی لایه برداری کنید. اما این تنها توانایی این وسیله نیست؛ میزان خشکی در بخش‌های مختلف کف پا یک‌سان نیست به همین دلیل باید برای هر بخش از یک نوع غلتک با کیفیت‌های متفاوت استفاده کنید.

سنگ پا برقی هومدیکس مدل PED-1200-EUبا داشتن ۳ عدد سنگ پا با جنس‌های متفاوت این انتخاب را در اختیار شما گذاشته است که بخش‌های مختلف از پوست خود را به بهترین شکل ممکن لایه برداری کنید. لازم به ذکر است که این ۳ غلتک شامل مدل‌های سافت، مدیوم و هارد است.

از دیگر مزایای سنگ پا برقی هومدیکس مدل PED-1200-EUداشتن یک موتو بسیار قدرتمند است که عمل لایه برداری را به بهترین شکل حتی در بخش‌های خشک پوست انجام می‌دهد.

به علاوه این، موتور سنگ پا برقی هومدیکس مدل PED-1200-EUدارای دو سرعت متفاوت است که کنترل لایه برداری در بخش‌های مختلف کف پا را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. طراحی متفاوت و ارگونومیک این سنگ پای برقی موجب شده است تا کاربر بتواند با هر دو دست کار لایه برداری پوست را انجام دهد.

اطلاعات سنگ پا برقی هومدیکس مدل PED-1200-EU

توضیحات دیگردارای غلطک‌های کریستالی الماسی
 برداشتن لایه‌های ضخیم پوست
 شامل 3 غلطک: soft /medium / hard
 شکل آرگونومیک به منظور استفاده آسان و موثر با یک دست
 قابلیت تنظیم دو سرعت مختلف به منظور راحتی و کنترل دستگاه
 موتور قدرتمند به منظور عملکرد موثرتر
منبع تغذیهباتری
حدود قیمت سنگ پا برقی هومدیکس مدل PED-1200-EU۳۰۰/۰۰۰ هزار تومان
از کجا بخریم : سنگ پا برقی هومدیکس مدل PED-1200-EU

4.سنگ پا برقی کینگ مدل P 2388 Comfort

یک سنگ پا برای چند نفر

سنگ پا برقی کینگ مدل P 2388 Comfort

یکی از مزیت‌های قابل توجه سنگ پا برقی کینگ مدل P 2388 Comfort داشتن چند سری است. با وجود این قابلیت، چند نفر به طور هم‌زمان می‌توانند از این وسیله استفاده کنند. تعویض آسان و راحت سری، استفاده هم زمان چند کاربر را آسان‌تر می‌کند.

سنگ پا برقی کینگ مدل P 2388 Comfort علاوه بر تعویض سری، قابلیت تعویض سوهان را هم دارد که باعث می‌شود هرگاه احساس کردید سوهان تأثیرگذاری قبل را ندارد، آن را تعویض کنید. البته گفتنی است که هنگام خرید محصول در بسته‌بندی آن سوهان اضافه موجود است.

سری سنگ پا برقی کینگ مدل P 2388 Comfort دارای قابلیت شستشو است که این موضوع بهداشت این وسیله را بسیار بالا می‌برد؛ کاربر می‌تواند سری را بعد از هربار استفاده برای دفعه بعدی با شستشو آماده کند. قیمت مناسب این کالا در کنار دوام بالایی که دارد موجب شده است تا خرید سنگ پا برقی کینگ مدل P 2388 Comfort از ارزش بالایی برخوردار باشد. وزن مناسب و خوش دست بودن باعث شده است؛ استفاده از این سنگ پا برقی بسیار ساده و آسان باشد.

اطلاعات سنگ پا برقی کینگ مدل P 2388 Comfort

ابعاد15.5 × 3.2 × 16.5 سانتی‌متر
وزن120 گرم
سوهان اضافیدارد
سوهان قابل تعویضدارد
منبع تغذیهباتری
سایر توضیحاتدارای دو عدد سری
دو عدد باتری قلمی
تعویض آسان سری
سری قابل شستشو
حدود قیمت سنگ پا برقی کینگ مدل P 2388 Comfort۳۰۰/۰۰۰ هزار تومان
از کجا بخریم : سنگ پا برقی کینگ مدل P 2388 Comfort

5. سنگ پا برقی PRITECH مدل BCM-1138

سازگار با همه شرایط

سنگ پا برقی PRITECH مدل BCM-1138

منبع انرژی این دستگاه توسط یک شارژر تأمین می‌شود که باتری لیتیوم یونی آن قابلیت استفاده به مدت زمان ۴۵ دقیقه را به کاربر می‌دهد. به همین دلیل سنگ پا برقی PRITECH مدل BCM-1138 جزو لوازم آرایشی همراه دسته‌بندی می‌شود که توانایی لایه‌برداری پوست‌های مرده کف پای شما را دارد.

سنگ پا برقی PRITECH مدل BCM-1138 با انواع شرایط مرطوب، نیمه مرطوب و خشک کف پای شما سازگار است و توانایی پاکسازی باکتری‌ها را دارد. این سنگ پا دارای ایمنی بالایی است؛ زمانی که قدرت بیش از حد روی پای شما باشد دستگاه را به طور اتوماتیک خاموش می‌شود و به این ترتیب می‌تواند از آسیب رسیدن به پای شما جلوگیری کند.

سنگ پا برقی PRITECH مدل BCM-1138 را می‌توانید بعد از هر استفاده با آب بشوئید و برای دفعه بعدی آماده کنید؛ به این ترتیب می‌توانید از بهداشتی بودن دستگاه برای هر بار استفاده اطمینان حاصل کنید. لازم به ذکر است که سنگ پا برقی PRITECH مدل BCM-1138 دارای استاندار ضد آب IPX7 است.

اطلاعات سنگ پای برقی PRITECH مدل BCM-1138

ابعاد6.7 x 4.7 x 1.8 اینچ
سایر توضیحات۱ عدد غلتک درشت اضافی
 ۱ عدد غلتک اضافی رگولار
 ۱ عد د برس تمیز کننده
حدود قیمت سنگ پا برقی PRITECH مدل BCM-1138۴۰۰/۰۰۰ هزار تومان

6. سنگ پا برقی Powered Pedicure Pumice Stone

لایه‌بردار کوچک

سنگ پا برقی Powered Pedicure Pumice Stone

این وسیله دارای سرعت ۳۰ بار در دقیقه است که می‌تواند بخش‌های سخت کف پای شما را به خوبی نرم کند. استفاده از سنگ پا برقی Powered Pedicure Pumice Stone

بسیار ساده است.

فقط کافی است که در هنگام استفاده از این وسیله آب را هم همراه کار خود کنید. غلتک را بر روی بخش‌های سخت پوست خود به آرامی بکشید تا لایه‌های مرده به خوبی از پای شما جدا شوند. طراحی ارگونومیک و کوچک سنگ پا برقی Powered Pedicure Pumice Stone منجر شده تا بتوانید آن را به راحتی در کیف خود قرار دهید و همیشه به همراه داشته باشید.

سنگ پا برقی Powered Pedicure Pumice Stone دارای دو غلتک است که هرکدام از آن‌ها برای بخش‌های سخت و سخت‌تر پوست کف پای شما طراحی شده است. همچنین بعد از هر بار استفاده می‌توانید این وسیله را با آب تمیز کنید تا برای بار بعدی آماده به کار باشد؛ لازم به ذکر است که سنگ پا برقی Powered Pedicure Pumice Stone ضد آب است و می‌توانید با خیال راحت آن را بشوئید. منبع تأمین انرژی در این وسیله‌ دو عدد باتری قلمی است.

اطلاعات سنگ پا برقی Powered Pedicure Pumice Stone

ابعاد5*2.80*7.5
وزن245  گرم
غلتک اضافیدارد
سرعت غلتک۳۰ دور در دقیقه
منبع انرژیباتری قلمی
حدود قیمت سنگ پا برقی Powered Pedicure Pumice Stone۱/۴۰۰/۰۰۰ هزار تومان

۷- سنگ پای foot file and callus remover مدل built-in vacuum

سبک و پر سرعت

سنگ پای foot file and callus remover مدل built-in vacuum

این دستگاه قابل شارژ به شما این امکان را می‌دهد که پوست سخت و پینه‌های دست و پای خود را به سادگی از بین ببرید. موتور foot file and callus remover with built-in vacuum دارای دو سرعت متفاوت است که برای بخش‌های سخت و خیلی سخت پوست شما طراحی شده است. این قابلیت باعث شده است که در هنگام کار و لایه برداری از پوست‌های مرده پا کنترل کار در دست شما باشد. قدرت بالای موتور این وسیله می‌تواند غلتک را تا ۲۰۰۰ دور در دقیقه بچرخاند؛ این ویژگی باعث می‌شود که بعد از اولین استفاده تأثیرگذاری آن برای لطیف کردن پوست شما مشخص شود.

برای ساخت foot file and callus remover with built-in vacuum از پلاستیک و فلز استفاده شده است به همین دلیل دوام کالا بسیار بالا است. با توجه به قیمت و کیفیت وسیله خرید این محصول بسیار مقرون به صرفه است. با هربار شارژ  foot file and callus remover with built-in vacuum می‌توانید به مدت یک ساعت از این دستگاه استفاده کنید. لازم به ذکر است که برای تمیز کردن این دستگاه کافی است برسی را که درون جعبه آن قرار دارد بردارید و اقدام به تمیز کردن سوهان کنید.

اطلاعات foot file and callus remover with built-in vacuum

ابعاد9.5*6.5 cm
جریان مصرفی2 آمپر
منبع انرژیشارژر
کابل شارژ USB برای شارژ دستگاهدارد
برس برای تمیز کردندارد
موتور دو سرعتهدارد
تعداد دور غلتک در دقیقه۲۰۰۰ دور

8. سنگ پای برقی Dr. Scholl’s مدل  BHBUSAZIN029983

پاک‌کننده کامل باکتری‌ها

سنگ پای برقی Dr. Scholl's مدل  BHBUSAZIN029983

بزرگترین مزیت سنگ پا برقی Dr. Scholl’s مدل  BHBUSAZIN029983از بین بردن ۹۹.۹ درصد از باکتری‌های روی سطح پوست است. این قابلیت می‌تواند سطح پوست شما به خوبی تمیز کند و بهداشت پوست را برای شما به ارمغان آورد. همچنین مردان و زنانی که دارای پینه در بخش‌های مختلف پا هستند می‌توانند به خوبی این مشکل را با استفاده از سنگ پا برقی Dr. Scholl’s مدل  BHBUSAZIN029983برطرف کنند.

از دیگر قابلیت‌های این دستگاه استفاده ساده از آن است. تکنولوژی به کار رفته در ساخت موتور سنگ پا برقی Dr. Scholl’s مدل  BHBUSAZIN029983منجر شده تا چرخش غلتک به آرامی صورت گیرد و کار لایه برداری به بهترین شکل ممکن صورت گیرد. در ساخت سنگ پا برقی Dr. Scholl’s مدل  BHBUSAZIN029983از پلاستیک و فلز استفاده شده است و برای تأمین منبع انرژی این دستگاه می‌توانید از دو باتری قلمی استفاده کنید. سنگ پای برقی دکتر شولز جزء لوازم آرایشی سبک دسته می‌شود به همین دلیل کاربر می‌تواند به سادگی آن را به همراه خود در هر جایی داشته باشد.

اطلاعات سنگ پا برقی Dr. Scholl’s مدل  BHBUSAZIN029983

ابعاد3.2 x 5.9 x 8.7 اینچ
وزن182 گرم
منبع انرژیدو عدد باتری قلمی

9. سنگ پا برقی UTILYZE

قدرتمندترین سنگ پا در بازار

سنگ پا برقی UTILYZE

به جرأت می‌توان گفت که قدرت‌مندترین سنگ پای برقی در بازار همین سنگ پا برقی UTILYZE است که با یک موتور توربو بوست توانی معادل ۵ برابر بیشتر از سایر رقبای خود تولید می‌کند، می‌تواند به سادگی پینه‌های موجود در کف پای شما برطرف کند. فقط کافی است که قبل از استفاده، این وسیله را به برق برای شارژ شدن متصل کنید تا هرگاه که خواستید از آن استفاده کنید. سنگ پا برقی UTILYZE برای جدا کردن بخش‌های مرده پوست از یک تیغه استفاده می‌کند که تأثیرگذاری بیشتری نسبت به سایر دستگاه‌ها دارد.

همچنین با وجود این تیغه‌ها دستگاه مذکور بسیار ایمن است و از استاندارد ایمنی SAFE – CE برخوردار است.

اما فقط این نیست و سنگ پا برقی UTILYZE را می‌توانید به سادگی با آب شستشو دهید و آن را برای استفادهای بعدی آماده کنید. این دستگاه ضدآب است و شما می‌توانید هنگام استفاده از آن پوست خود را مرطوب کنید. دوام و کیفیت بالای این دستگاه منجر شده است تا خرید این دستگاه از ارزش بالایی برخوردار باشد. لازم به ذکر است که متریال به کار رفته در ساخت این وسیله کیفیت بالای ABS است.

اطلاعات سنگ پا برقی UTILYZE

وزن159 گرم
سوهان اضافیدارد
آداپتور برای شارژدارد
برس برای تمیز کردندارد
استاندارد ایمنیSAFE – CE
استاندارد ضد آبIPX

 

سخن آخر

با انواع سنگ پای برقی آشنا شدید و قابلیت‌های انواع آن را شناختید. همچنین در ادامه همین مقاله با روشن‌تر شدن نیازهای خود آشنا شدید. حال می‌توانید با آگاهی بیشتر از نیازهای خود، اقدام به تهیه بهترین سنگ پای برقی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا